Seks spotkania – jak się na nie umawiać skutecznie?

Seks spotkania zyskują na coraz większej popularności, i trzeba przyznać, że nigdy nie było to prostsze. Najważniejsze to wiedzieć, czego się chce, i nie bać się po to sięgnąć. Internet daje nam ogromne możliwości. Można zarówno znaleźć osoby o podobnych zainteresowaniach jak i szukać nowych doznań. Możemy znaleźć zarówno stałego partnera z którym będzie nam dobrze, jak i jednorazowe przygody. Tylko od nas zależy w którą stronę pójdziemy. Ale…,od czego zacząć? 

Portal randkowy

Jest wiele aplikacji i stron które umożliwiają umówienie się na sex randkę przez internet. Na samym początku musimy wybrać jedną z nich (lub wiele, jeśli nie możemy się zdecydować) i założyć na niej konto.  Będzie to nasza wizytówka, więc warto skrupulatnie ją uzupełnić. Możemy tam zarówno opisać siebie, swój wygląd, cechy charakteru, zainteresowania, jak i preferencje dotyczące drugiej osoby, tego, czego szukamy. Można także dodać swoje zdjęcia. Warto postawić na szczerość, dzięki temu można uniknąć wiele nieporozumień i dyskomfortu podczas umówionego spotkania.

Oferty innych użytkowników

Część portali tego typu polega na umieszczaniu w sieci ofert, inni użytkownicy piszą czego szukają u potencjalnego partnera lub co sami oferują. Możesz przeglądać takie ogłoszenia i na nie odpowiadać, jeżeli coś lub ktoś przypadnie Ci do gustu. Możesz też zamieścić swoje ogłoszenie widoczne dla pozostałych użytkowników. Druga część portali służących do sex randek przez internet polega na bezpośrednim przeglądaniu profili, dlatego tak ważne jest dokładnie uzupełnienie swojego. Warto zaznaczyć preferowaną lokalizację, np. jakieś miasto, i orientację seksualną.

Pierwszy kontakt

Gdy znajdziemy osobę, którą jesteśmy zainteresowani, pierwszym krokiem jest nawiązanie kontaktu. Na początku przeważnie jest to chat, dostępny bezpośrednio na portalu z którego korzystasz. Na tym można poprzestać. Wystarczy upewnić się, że obie strony interesuje sex randka przez internet, dograć czas i miejsce, i świetnie się bawić. Często jednak warto umówić się na sex chat lub dłuższą rozmowę, żeby upewnić się że nadajecie na tych samych falach. Może to też być formą gry wstępnej i budowania napięcia, wszystko zależy od was. Jeżeli potrzebujecie poznać drugą osobę trochę lepiej przed pierwszym spotkaniem, można się także umówić na rozmowę wideo bądź telefoniczną. Im lepiej poznamy przyszłego partnera tym mniejsze ryzyko złego wyboru.

Spotkanie

Jeżeli pierwszy kontakt zakończył się sukcesem, i nie możesz doczekać się spotkania, pozostaje tylko umówić się na sex randkę. Warto wybrać miejsce, w którym oboje będziecie czuli się komfortowo. Jeżeli macie czas i ochotę można zadbać o nastrój. Pierwsze spotkania potrafią być niezręczne, dlatego od początku warto jasno określić swoje preferencje i oczekiwania. Później pozostaje już tylko świetna zabawa i zadbanie o niezapomniane wrażenia.

To, co dzieję się na sex spotkaniach pozostaje między wami. Taka przygoda może zakończyć się na jednym razie lub możesz poznać wymarzonego partnera. Zadowolenie seksualne jest bardzo ważnym aspektem życia, a sex randki przez internet pozwalają w prosty sposób je osiągnąć.

5/5 - (1)