Przygoda z BDSM

Marzysz o tym, by przejąć kontrolę w łóżku? A może wręcz przeciwnie- chcesz się całkowicie oddać woli dominującego partnera? Może się wydawać, że jest z Tobą coś nie tak, jednak jest to jak najbardziej normalne. Sprawdź nasz poradnik dla dorosłych.

Soft BDSM- dla kogo?

Nie chcesz by łóżku wiało nudą i ciągle poszukujesz nowych pomysłów w jaki jeszcze sposób osiągnąć szczyt. Warto być otwartymi nie bać się próbować nowych rzeczy. BDSM jest bardziej pikantny niż zwykły seks, jest jedną z tym metod by w waszej sypialni już zawsze było gorąco i wilgotno. 

BDSM jest jednak różnorodny. Najbardziej wyuzdana wersja jest pełna bólu, krzyku i upokorzenia. Jeśli jednak dopiero zaczynacie tą przygodę to polecamy zacząć od wersji soft, która opiera się na delikatności i chęci poznania uległej/dominującej strony ciała. Do BDSM zawsze wymagana jest druga osoba i obopólna zgoda. Do BDSM trzeba być na tyle otwartym na nowości, że polecamy aby przed zabawą najpierw ustalić co możecie robić, a czego absolutnie nie. 

Soft BDSM jest wersją dla typowej pary, która lubi seks i nowości jednak z umiarem. 

Gadżety BDSM

Jest wiele sposobów na to, by wprowadzi elementy uległości i dominacji w łóżku. Są pary, którym starczą kajdanki, są jednak pary, na którym nie zrobi to żadnego wrażenia. Pejcz jest tą rzeczą, która może u nich wywołać gęsią skórkę i podniecenie. Każdy preferuje oś innego. 

Warto zaopatrzyć się z zestaw BDSM. Jest to komplet, w którym znajdziecie najczęściej używane akcesoria, a dzięki którym odkryjecie co was podnieca. BDSM nawet w wersji soft  dam wam wiele możliwości. 

Krępowanie: daje szerokie pole do popisu. Możecie krępować co chcecie- nogi, ręce, piersi, penis, podwieszać się. Kajdanki są najpopularniejsze, jednak dostępne są również liny, taśmy, uprzęże , pasy czy sznury. 

Opaski na oczy: często są w parze z kajdankami. Jest połączeniem, które w wielu przypadkach sprawdza się świetnie. Przez opaskę nie widać co się dzieje, o za chwile się wydarzy, po co sięga partner. Zastanawiasz się czy partner chce cię wynagrodzić czy ukarać, a wszystko co za chwile się będzie dziać staje się bardziej wyraziste- od lizania łechtaczki, po uderzenie pejczem. 

Bicie: chociaż kojarzy się z bólem, wcale nie musi go być. Chłosta może być delikatna i subtelna. W zestawach BDSM znajdziemy bicze czy pejcze o bardzo delikatnych końcówkach. 

Piórka do stymulacji: przeciwieństwo bicia. Są miękkie i miłe, a łagodnie przesuwane po skórze pobudzają. Świetnie sprawdzają się z maską na oczy. Warto zacząć od stymulacji piersi, sutek czy miejsc intymnych. 

Kneble: strona uległa nie ma prawa głosu, ma przyjmować wszystko w ciszy. Kneble dla początkujących mają specjalne dziurki, przez które łatwiej oddychać.

Jak uzupełnić zestaw BDSM?

Wiemy jak duże znaczenie ma nasz wygląd. Warto więc sięgnąć po komplet seksownej bielizny. Jeśli kobieta jest dominą idealnie sprawdzi się lateks i winyl. Jest również przeogromny wybór zabawek erotycznych. Klasyczny wibrator czy masażer do łechtaczki sprawdzi się zawsze. Skrępuj partnerkę i pieść ją na zmianę z lekkimi uderzeniami pejcza. To wszystko sprawi, że wasz seks będzie niezapomniany.

5/5 - (1)