Koraliki i kulki analne

Kulki i koraliki analne służą do stymulacji odbytu. Gadżety te sprawiają, że szczytowanie jest jeszcze bardziej odczuwalne, a seks przyjemniejszy. Często sięgają po nie osoby, które nie wpuszczają w siebie od tyłu penisa czy dildo, a płeć nie mu tu żadnego znaczenia. 

Koraliki analne – co to takiego ?

Jest to magiczna różdżka mogąca zrobić z naszą pupą różne magiczne rzeczy. Ma różne kształty- kuliste, owalne lub ze zwężającym końcem, dzięki czemu łatwiej wchodzą w odbyt. Większość koralików ma kształty o zmieniającej się średnicy. Osoby początkujące powinny wybrać łańcuszek mający 3-5 kulek i modele gdzie taka kulka ma średnicę palca, bądź jeszcze mniejszą. Już takie maleństwo sprawi nieziemską przyjemność. Zaawansowanie z kolei mogę mieć nawet 40 cm długości i kilkanaście kuleczek. Jednak przy takich gabarytach trzeba się odpowiednio przygotować i pomyśleć za wczasu o lewatywie. 

Kulki analne- do czego służą?

Mają kulisty kształt, a ich przeznaczeniem jest wkładanie do pupy. Różnią się od koralików tym, że są połączone sznureczkiem z tworzywa sztucznego lub silikonu. Bez problemu można włożyć do odbytu kilka kulek naraz, bez obaw- nie sięgają one głęboko. Dziurka zostaje otwarta nawet po wyjściu ostatniej z nich. Niektórzy faceci wręcz za tym szaleją. 

Jak używać koralików i kulek?

Większość gadżetów erotycznych sprawia przyjemność już po włożeniu, natomiast same koraliki czy kulki sprawiają przyjemność już przy wkładaniu. Modele, które mają zróżnicowaną średnicę sprawiają , że pupa jest rozluźniona i z dużo większą radością i łatwością przyjmie penisa. 

Kulki i koraliki są dla wszystkich tych, którzy nie boją się eksperymentować. Wiadomo, że u mężczyzn z tą odwagą bywa różnie, jednak u nich też to działa, a facet nie powinien się przy tym obawiać, że straci swoją hetero seksualność. Co więcej, gadżety te masują prostatę więc można uznać, że to samo zdrowie. Zatem- panowie ładujcie kuleczki!

Z czego są wykonane?

Silikon- jest najczęściej spotykany. Łatwo się czyści, jest przyjemny w dotyku, w zasadzie nie ma wad. Trzeba pamiętać, żeby przy zabawach używać wodnego lubrykantu. 

Plastik: w łańcuszkach raczej nie używany, w kulkach tak. Materiał jest twardy co dla jednych będzie zaletą, a dla drugich wadą.

Żel: mniej elastyczny niż sylikon i twardszy od niego. Łatwy w czyszczeniu

Stal: materiał twardy i ciężki. Jeśli lubicie mieć kulki w sobie, pomyślcie o tym, bo są bardzo dobrze wyczuwalne. 

Kulki i koraliki są ciekawym urozmaiceniem życia seksualnego. Jeśli lubicie eksperymentować, powinniście ich spróbować, a poziom rozkoszy będzie nie do opisania.

5/5 - (1)