Jak zadowolić faceta?

Seks jest ważny, a dawanie przyjemności jest dobrem obustronnym. Przychodzą jednak takie dni w życiu kobiety, kiedy możemy się zdecydować na danie jednostronnej przyjemności. I nie jest to nic złego, po prostu- my kobiety możemy czasami dać coś od siebie. 

Mogłoby się wydawać, że robienie dobrze swojemu partnerowi to łatwa sprawa. Warto jednak czasami wzbić się na swoje wyżyny i spróbować czegoś nowego, a może po prostu bardziej się przyłożyć. Oczywiście warto też o tym porozmawiać. Być może twój facet marzy o czymś, czego jeszcze mu nie robiłaś, a co zrobienie wcale nie będzie cie wiele kosztować. 

Zacznij od ust

Jednak w tym przypadku nie mamy na myśli rozmowy. Tajemnicą udanego seksu oralnego jest jej odpowiednie rozłożenie w czasie, musisz zadbać o każdą sekundę. Zacznij ! Namiętnie całuj całe ciało, zaczynając od brzucha, przesuwając się ku udach kończąc na penisie. Zacznij pieścić jego penisa ustami i rękoma, otaczając opieką jego strefy erogenne. Możesz mu pokazać, że to co robisz, podoba się także tobie, dotykając się przy tym. Faceci uwielbiają patrzeć, a to dodatkowo wzmocni doznania. 

Strefa erogenna 

Każdy facet ma taki obszar na ciele, który jest wyjątkowo wrażliwy na dotyk. Jedną z takich stref jest bez wątpienia penis, są też jednak inne. U jednych mężczyzn będą to uszy, które mogą być naciągane lub gryzione. Inni wolą masowanie krocza za pomocą dłoni bądź palca. Powszechnie wiadomo, że punktem G u mężczyzn jest prostata, która masowana w odpowiedni sposób może doprowadzić do orgazmu. 

Pieść go, badając miejsca, których wcześniej nie dotykałaś, a być może znajdziesz nowe miejsca erogenne, o których nie wiedział nawet twój facet. 

Skomplementuj go

Słowa mają moc. Szczególnie jeśli są seksowne ich użycie może być działaniem napędowym i katalizatorem do niezapomnianych seksualnych uniesień. 

Warto też wprowadzić trochę wyuzdania, które trochę podniesie atmosferę. Jęki i stęki- pokaż mu, że to co robi daje Ci ogromną satysfakcję. Tym samym zachęcisz go do dalszych działań.  

Lustro na ścianie

Tak, jak pisaliśmy wcześniej faceci uwielbiają patrzeć. Niektóre pozycją sprawiają, że wiele widać i jest to bardzo podniecające. Ustawienie lustra tak, by można było zobaczyć więcej doda miłości nieco smaczku. Jeśli jednak nie będziesz czuła się z tym komfortowo zrezygnujcie z tego rozwiązania. 

Nowe pozycje

Jeśli jesteście fanami pozycji misjonarskiej, zdecydowanie polecamy wypróbować inne pozycje. Z tych klasycznych to : na pieska, 69, czy na jeźdźca. Jeśli jednak te pozycje nie są wam obce i lubicie próbować nowych rzeczy to z czystym sumieniem polecamy kamasutrę, w której znajdziecie pozycje, o których nigdy nie śniliście, a Wasz seks stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy.

Źródło:https://thot.pl/kategoria/seks-i-erotyka/

5/5 - (1)