Body Wand- kochanek kobiet

Body Wand jest stymulatorem łechtaczki, potocznie nazywany czarodziejską różdżką. Żaden inny sprzęt nie potrafi tak skutecznie, mocno i szybko doprowadzić kobietę do orgazmu. Ich wygląd i sposób pracy nie zmienił się na przestrzeni lat, a kobiety mimo wszystko szaleją za nim. Czy to faktycznie magiczny sprzęt, który poprawia sex w pojedynkę?

Historia Body Wand

Trochę więcej niż pół wieku temu na rynku pojawił się Hitachi Magic Wand- pierwszy stymulator, produkowany do dziś. Był okropnie brzydki ale wiadomo, że nie wygląd się liczy. A ponieważ działał cuda… Jednak pomimo tego, że były to lata 60 u USA ( czyli lata wyzwolenia seksualnego) nie mógł być nazywany masażerem łechtaczki. Przyjęło się, że jest masażerem ramion, karku, nóg itp. – taki masażysta na zawołanie. 

Któregoś dnia kobiety jednak znalazły dodatkową jego funkcję- masaż łechtaczki. Okazało się to olbrzymim wyrzutem rozkoszy. Trzeba jednak wiedzieć, że Body Wand do dzisiaj możemy używać jako masażera do całego ciała. 

Dlaczego Body Wand jest tak dobry?

Po pierwsze rozmiar. Stymulatory Body Wand są duże. Na rynku są dostępne również wersje miniaturowe, jednak nie mają one tak dużej mocy co oryginały. Najprawdziwsze są duże i mają konkretną moc. 

Te masażery, które mają największą moc są zasilane kablem. Dzięki temu mogą działać mocno i długo. Chodzić mogą w zasadzie cały czas, tylko kto by to wytrzymał? Są również dobre modele zasilane przez USB, a czas wibracji i ich moc jest również wystarczający do zaspokojenia nawet tych najbardziej wymagających.

Stymulator Body Wand – Jak to działa?

Stymulatorów Body Wand używa się praktycznie tak samo jak innych stymulatorów, Nie nadają się jednak jako do używania w ukryciu, ponieważ są duże i dosyć głośne nawet na niskich obrotach. Body Wand są super dla babek, które lubią mieć szybki i intensywny orgazm, oraz są chcę sprawdzić jak długo mogą wytrzymać w takim stanie. Fajne będą również dla kobiet, dla których standardowe masażery są zbyt słabe. 

Mogłoby się wydawać, że ich rozmiar może być problemem. Ale po co się od razu zniechęcać. Wystarczy położyć się wygodnie na łóżku, chwycić Body Wand i zacząć bawić myszką. Moc jest tak duża, że większość użytkowniczek nie wychodzi poza połowę skali. Na samym końcu czai się orgazm błyskawiczny, a po co wlecieć na szczyt od razu, skoro można iść na mniejszej mocy, za to zaliczając po drodze kilka szczytów. 

Masażer Body Wand może być używany razem z dildo czy wibratorem ( warto mieć wtedy jednak kogoś do pomocy) oraz podczas seksu. Odlot jest gwarantowany również dla faceta, ponieważ wibracje są tak duże, że również on je poczuje. Pamiętajcie jednak o żelach nawilżających, które przy tej mocy są konieczne. 

Czarodziejskie różdżki to sposób na długą zabawę i wielokrotne orgazmy, pomoże też osobom, które z różnych przyczyn mają problem ze szczytowaniem.

5/5 - (1)