Sklep ortopedyczny online

W sklepie ortopedycznym online dostaniemy mnóstwo produktów, które ułatwią nam życie w trakcie kontuzji. Sklep online gwarantuje szybki czas realizacji zamówienia.

Opaska stabilizująca
Podczas kontuzji nie musimy całkowicie wykluczyć z naszego życia sportu. Należy tylko pamiętać o tym, aby podczas treningu mieć na sobie opaskę stabilizującą. Taka opaska może zapobiec powstawaniu przeciążeń, a także będzie chronić uszkodzone stawy i będzie działać stabilizująco. Opaski stabilizujące przyspieszają leczenie, ponieważ to właśnie one przyspieszą krążenie, a także zwiększą temperaturę ciała. Podczas uprawiania sportu bardzo łatwo ulec kontuzji, wystarczy chwila nieuwagi.

Złamany obojczyk
Aby złamać obojczyk na prawdę nie trzeba wiele - wystarczy upaść. Ten typ urazu występuje bardzo często. Podczas niego ciężko unieść rękę do góry. Towarzyszy mu również okropny ból, które może utrzymywać się dość długo. Osoba, która złamie obojczyk może mieć mdłości i zawroty w głowie. Koniecznie musi jak najszybciej skonsultować się z lekarzem. Złamanie obojczyka wymaga unieruchomienia, właśnie dlatego trzeba zastosować stabilizator. Złamany obojczyk orteza to produkt, który ułatwi nam funkcjonowanie podczas urazu. Orteza stawu skokowego na noc sprawi, że osoba cierpiąca będzie mogła spokojnie przespać całą noc. Produkt ten został wykonany z bardzo dobrej jakości materiału, który jest przede wszystkim bardzo przewiewny i stabilny. Produkt ten sprawia, że ciało ułożone jest prawidłowo. Zmniejsza niepotrzebne ruchomości ciała. Większość złamań można wyleczyć już w ciągu miesiąca. Podczas takiego urazu trzeba dużo odpoczywać, aby zregenerować złamaną część. Często stosuje się ortezę ósemkową, która zapewnia niesamowitą stabilizację. Produkt ten można również zastosować po zabiegach operacyjnych. Część stabilizatorów, które można spotkać w sklepach ortopedycznych wykonane są z mocnej tkaniny piankowej. Aby wybrać odpowiedni stabilizator trzeba najpierw skonsultować się z lekarzem lub z innym specjalistą. W ten sposób zyskamy pewność, że produkt, który wybierzemy będzie odpowiedni dla nas.